W jakiej cenie jest Kamagra?

kamagra cena

Kamagra to środek na potencję, zamiennik bez recepty popularnej Viagry. Viagra podbiła serca (i nie tylko) wielu mężczyzn pod koniec lat dziewięćdziesiątych, kiedy pojawiła się na rynku. Niestety, miała jedną wadę – była na receptę. Aby móc brać Viagrę, chętny do tego mężczyzna musiał udać się do lekarza, przejść badania i krępującą rozmowę, a następnie zyskać akceptację doktora na branie tego popularnego środka. Później mężczyzna musiał udać się do apteki i zrealizować receptę, licząc się na krzywe spojrzenia farmaceuty i ludzi w aptece. Okropne, prawda? Całe szczęście, to już się skończyło. Dzięki nowelizacja Polskiego prawa medycznego, substancja czynna znajdująca się w Viagrze – sildenafil w postaci cytrynianu – została uwolniona. Obecnie można nabyć wiele generyków Viagry bez recepty. Co to oznacza? Oznacza to, że jeśli nie chcemy iść do apteki i kupować na przykład Kamagry publicznie, możemy to zrobić przez Internet. Będzie taniej i bez świadków. Czysty zysk! Dobrze, ale w takim razie pozostaje nam tylko jedno pytanie: w jakiej cenie jest Kamagra?

Ceny Kamagry

Cena Kamagry zależy od rodzaju preparatu, na który się zdecydujemy. Najtańsza jest oczywiście klasyczna Kamagra w tabletkach po sto miligramów, bliźniaczo podobna do niebieskiej tabletki, Viagry. W zależności od ilości, jaką kupujemy na raz, kamagra cena będzie różna. Najtaniej jest zdecydowanie na stronie internetowej producenta, Ajanta Pharma Limited, który jest też oficjalnym dystrybutorem. Niska cena u Ajanta Pharma Limited jest logiczna, bo producent sprzedaje bez pośredników. Gdy kupujemy u pośrednika, on też musi coś zarobić na sprzedaży produktu i dolicza sobie niemałą marżę, aby interes mu się opłacał. Tutaj tak nie jest. Jesteśmy tylko my i producent, nie ma nikogo między nami. Wróćmy do ceny klasycznej Kamagry.

kamagra cena

Najmniejsze opakowanie to cztery tabletki, tak samo jak przy Viagrze. Kosztuje to czterdzieści dwa złote plus piętnaście złotych za wysyłkę. Wychodzi dziesięć pięćdziesiąt złotych za jedną tabletkę. Sporo, prawda? Niekoniecznie. Analogiczne opakowanie Viagry kosztuje dziewięćdziesiąt złotych plus piętnaście złotych za wysyłkę, co daje nam dwadzieścia dwa pięćdziesiąt za jedną tabletkę. Duża różnica, nieprawdaż? Kamagra nie wychodzi już tak drogo? Nie, w szczególności, gdy uświadomimy sobie, że możemy kupić jej więc na raz, a wtedy cena jednostkowa tabletki spadnie. Gdy kupimy dwa razy więcej tabletek na raz, a więc osiem, wtedy cena jednostkowa spada do ośmiu złotych, siedemdziesięciu pięciu groszy za tabletkę. Razem do zapłacenia będzie siedemdziesiąt złotych plus piętnaście złotych za wysyłkę. Już lepiej, prawda? Idźmy więc dalej. Jeśli potrzebujemy dużego zapasu, możemy zaopatrzyć się w największe opakowanie – dwadzieścia blisterów po cztery tabletki, co daje razem osiemdziesiąt tabletek. Cena za taką przyjemność to pięćset złotych, a przesyłka jest gratis. Wychodzi sześć złotych, dwadzieścia pięć groszy za tabletkę. Jeśli więc zadajesz sobie pytanie, w jakiej cenie jest Kamagra, teraz już znasz odpowiedź.