Jak dawkować Kamagrę, aby zaczęła działać

Kamagra jest popularnym lekiem, stosowanym na problemy z potencją. Ma wiele różnych wariantów. Jeśli chodzi o tabletki zaleca się przyjmowanie 1 sztuki na 30-60 minut przed planowanym stosunkiem. Działanie Kamagry trwa ok. 6 godzin, ale niekiedy mężczyźni obserwują przedłużone działanie nawet do 10 godzin. Podczas trwania działania tabletek, możliwe jest odbycie więcej niż jednego stosunku.

Kamagra- dawkowanie

Jakie jest dawkowanie tabletek Kamagra? Ze względu na dostępność leku w trzech różnych dawkach, zalecana jest konsultacja z lekarzem, który wybierze najbardziej optymalną wersję dla danego pacjenta. Dawka bowiem zależy od diety, prowadzonego stylu życia, wieku czy tego, jak duży jest problem ze wzwodem.
Najmniejsza dostępna dawka Kamagry to 25 mg, którą zaleca się mężczyznom, u których problem nie jest długotrwały, albo którzy są szczupłej postury ciała.
Dawka 50 mg jest to dawka, od której większość pacjentów zaczyna swoją przygodę z lekami na potencję. I zgodnie z obserwacjami- albo ją zmniejszają, albo zwiększają.
Dawka 100 mg zalecana jest mężczyznom, którym nie pomogła dawka 50 mg. Najsilniejsza dawka skutecznie pomogła 80% pacjentów, co potwierdziły badania kliniczne.

Źródło informacji: https://www.aptekakamagra.pl/